بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

آشنایی با MozRank

آشنایی با MozRank


آشنایی با MozRank

آشنایی با MozRank


موزرنک (MozRank mR) شناسه دیگری جهت مشخص سازی میزان محبوبیت وب سایت است که از عدد ۱- تا ۱۰ مشخص میشود . موزرنک (MozRank mR) متعلق به شرکت SEOMoz سئو موز میباشد که در سال ۱۹۹۶ با الگوریتم متفاوتی از پیج رنک (PageRank) ایجاد گردید .

موزرنک بر اساس محبوبیت دامنه و محبوبیت صفحات وب سایت برای هر صفحه عددی مشخص را آشکار می سازد که نتیجه لینکهای بازگشتی از سایر صفحات اینترنت را مشخص می نماید . مولفه های موثر بر موزرنک عبارتند از : عناوین صفحات ، محتویات مرتبط مناسب وب سایت ، لینکهای خارجی وب سایت به دیگر وب سایت ها و آدرس ها ، لنگرهای متنی موجود در صفحات و … که تمامی این مولفه ها در شرکت سپنتا مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته و بر روی وب سایت هدف پیاده سازی خواهد شد .

افزایش موزرنک یعنی افزایش ترافیک وب سایت ، افزایش میزان بازدیدهای موثر حقیقی ، افزایش حجم نمایش کالا و خدمات ، افزایش میزان فروش و در نهایت امر رقابت سالم با رقبا و پیشی گرفتن از تبلیغات سنتی رقبا در دنیای دیجیتال میباشد .

 

امتیاز موزرنک چگونه محاسبه می شود؟

موزرنک این امتیاز را بر اساس یک مقیاس لگاریتمی حساب می کند که این عدد ین ۰ تا ۱۰ است. پس به دلیل استفاده از مقیاسی لگاریتمی بهبود امتیاز از ۳ به ۴ خیلی آسان تر است از بهبود امتیاز ۷ به ۸. امتیاز موزرنکی که به عنوان امتاز متوسط در بین صفحات وب محسوب می شود حدود ۳ است.

 

چطور می توان موزرنک را بهبود بخشید؟

برای بهبود موزرنک یک وب ساید می تواند تعداد زیادی لینک از وب سایت های تقریبا محبوب داشده باشد و یا تعداد کمی لینک از وب سایت های خیلی محبوب.

 

اعتبار دامنه چیست؟

اعتبار دامنه امتیازی است که از طرف شرکت Moz به دامنه ها داده می شود. این امتیاز می تواند از ۱ تا ۱۰۰ باشد و بیانگر این است که یک وب سایت به چه صورت در موتور های جستجو رتبه بندی می شود. شما می توانید از این ابراز برای بررسی رقبای خود استفاده کنید و یا قدرت دامنه خود را به مرور زمان تحت بررسی قرار دهید. این امتیاز با استفاده از سایر معیار های Moz از قبیل لینک ها به دامنه، تعداد کل لینک ها، موزرنک، موزتراست و سایر مولفه های موز محاسبه می شود.

 

مقایسه اعتبار دامنه و اعتبار صفحه:

اعتبار دامنه امتیازی است که به کل دامنهداده می شود که شامل تمامی اجزای دامنه است ولی امتیاز داده شده به در اعتبار صفحه امتیازی است که به یک صفحه خاص از وب سایت شما داده شده.


برچسب ها : , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش