بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

به عنوان یک یوزر هاست دایرکت ادمین، مسئولیت گرفتن بکاپ و نگهداری از آن ها در محلی امن با شماست و در صورت بروز مشکلات جدی، هیچ کدام از هاستینگ ها مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته به عهده نخواهند داشت. در این مقاله به کمک یک ویدئو کلیپ ساده به آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین می پردازیم.

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

اگر خودتان مدیر سرور هستید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که مقدار پارامتر max_allowed_packet در فایل کانفیگ MySQL یا همان my.cnf باید متناسب با حجم و ساختار دیتابیس های سرور شما باشد. در غیر این صورت چه در هنگام dump کردن دیتابیس ها در زمان بکاپ گیری و چه در هنگام ریستور شدن آن ها در صورت بزرگ بودن حجم دیتابیس با مشکل مواجه خواهید شد.

کلیپ آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

برای بکاپ گیری از هاست دایرکت ادمین، مطابق آموزش ویدئو کلیپ زیر عمل کنید :

آموزش بکاپ گیری در دایرکت ادمین

بعد از آماده سازی فول بکاپ دایرکت ادمین توسط سرور، حتما بکاپ خود را دانلود کرده و در محلی امن نگهداری کنید. اگر حجم فول بکاپ ساخته شده توسط سرور بالاست و امکان دانلود آن برای شما وجود ندارد، از یک سرویس فضای بکاپ استفاده کنید. با خرید یک VPS ویندوز یا حتی لینوکس، میتوانید آن را به هاست بکاپ خود تبدیل کرده و همیشه چند نسخه بکاپ از هاست و سایت های خود را در ان نگهداری کنید. فراموش نکنید که هر چقدر هم که بکاپ بگیرید باز هم کم است! در دنیای هاستینگ هر اتفاقی ممکن است.


برچسب ها : , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش