بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

آموزش فعال کردن Autocomplete برای Shell

آموزش فعال کردن Autocomplete برایShell


آموزش فعال کردن Autocomplete برای Shell

Autocomplete یا “تکمیل خودکار”  قابلیتی سودمند،هنگام استفاده از shell (خط فرمان) هست که به کاربر این امکان را می دهد تا با نوشتن چند حرف از یک دستور و فشردن یک یا دو بار کلید Tab از صفحه کلید ، دستور به صورت خودکار کامل می شود و یا دستورات و یا عبارت هایی که با آن چند حرف همخوانی دارند را نمایش می دهد،که این باعث سرعت کار می شود.

قابلیت Autocomplete ممکن است به صورت پیش فرض روی برخی توزیع ها فعال نباشد.جهت فعال کردن این قابلیت در فدورا و یا توزیع های هم خانواده آن از جمله RHEL و CentOS کافیست تا بسته ی bash-completion را نصب نمایید :

yum  install bash-completion

پس نصب،کافیست یکبار ترمینال یا کنسول را بسته و سپس باز کرده و پس از نوشتن چند حرف از یک دستور کلید Tab را یک یا دو بار فشار دهید تا دستور به صورت خودکار تکمیل شود و یا دستورات پیشنهادی را به شما نمایش دهد.


آموزش فعال کردن Autocomplete برای Shell

آموزش فعال کردن Autocomplete برای Shellآموزش فعال کردن Autocomplete برای Shell

آموزش فعال کردن Autocomplete برای Shellبرچسب ها : , , , , , , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش