بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

آموزش نحوه بستن ترافیک Telegram در میکروتیک

آموزش نحوه بستن ترافیک Telegram در میکروتیک

ممکن است بخواهید به منظور افزایش راندمان کارمندان , ترافیک بلای خانمان سوز تلگرام Telegram  را ببندید تا کارکنان نتوانند از این برنامه در محیط اداره استفاده کنند . در این صورت همراه ما باشید.

از طریق winbox وارد منوی IP شوید و گزینه Firewall را اجرا کنید:

بستن ترافیک Telegram در میکروتیک

بستن ترافیک Telegram در میکروتیک

بعد از وارد شدن به قسمت Firewall در تب Filter Rules بر روی علامت مثبت + کلیک کنید تا شکل بالایی آن ظاهر شود، در صفحه جدید و در تب General از قسمت Chain گزینه forward را انتخاب کنید و در قسمت Dst. Address باید آدرس ٩١.١٠٨.۴.١٠  را وارد کنید که این آدرس در حال حاضر مربوط به سرور تلگرام است که برنامه تلگرام به آن متصل می‌شود، بعد از انجام این کار وارد تب Action شوید.

بستن ترافیک Telegram در میکروتیک

بستن ترافیک Telegram در میکروتیک

بعد از انجام کار بالا در شکل زیر وارد تب Action شوید و از قسمت Action گزینه Drop را انتخاب کنید، و بعد بر روی OK کلیک کنید.

بستن ترافیک Telegram در میکروتیک

بستن ترافیک Telegram در میکروتیک

با انجام این تنظیمات دیگر کاربران شما دسترسی به تلگرام ندارند.

منبع :   داتیس نتورک


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش