بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

تداخل و تاخیر پشتیبانی 12 خرداد 1394

سلام و درود خدمت تمامی مشتریان سامی هاست
متاسفانه به دلیل قطعی اینترنت دفتر گروه سامی هاست و تغییر دکوراسیون ، پشتیبانی و تحویل سرویس ها در روزهای سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه (12 ، 13 ، 14 و 15 خرداد ماه) با تاخیر و انجام می پذرید
این مشکل و تاخیر حداکثر تا روز شنبه ( 16 بهمن 1394 ) به طول می انجامد و بعد از آن موارد مربوط به روال عادی خود بازمیگردند
پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم
سامی هاست
سه شنبه 12 خرداد 1394

برچسب ها :


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش