بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

دیگر نگران قطعی سایت خود نباشید ( آپتایمر من )

دیگر نگران قطعی سایت خود نباشید ( آپتایمر من )


آپتایمر من

آپتایمر من

سیستم آپتایمر یکی دیگر از پروژه های SMHGuard میباشد.

آپ تایم به توانایی سرور یا سرورها در اداره و اجرای وب سایت در اینترنت اطلاق می شود.
به عبارت دیگر یعنی سرور باید بتواند وب سایت را همیشه در حال اجرا و در دسترس نگه دارد. اگر سرور نتواند این کار را انجام دهد، وب سایت غیر قابل دسترس می شود و این یعنی از دست دادن مشتریان احتمالی و البته درآمد شما
وب سایت باید شبانه روز برپا و در حال اجرا باشد و این وظیفه وب هاست یا میزبان وب است که وب سایت ها را در دسترس قرار دهد تا همه بتوانند به راحتی به صورت آنلاین از آنها دیدن کنند. البته گاهی اوقات ممکن است در این زمینه نقایص فنی به وجود آید که این نقایص نباید به طور مرتب ایجاد شود و یک وب هاست خوب باید آنها را در اسرع وقت برطرف کند. معمولا وب هاست ها زمان آپ تایم را به درصد بیان می کنند مانند ۹۸ یا حتی ۹۹ درصد، که بهتر است شما این رقم را پرسیده و آن را تبدیل به عدد روزهایی بکنید که ممکن است در یک سال سایت شما به طور موقت از کار بیافتد (یعنی downtime داشته باشد). مثلا رقم ۹۹٫۹۹% برای آپ تایم یعنی در یک سال، سایت ممکن است فقط یک ساعت از کار افتادگی موقت داشته باشد.
آپ تایم چه منفعتی برای وب سایت دارد؟
اگر تجارت شما در رابطه با فروش محصولات یا ارائه خدمات به صورت آنلاین باشد، آپ تایم بودن برای در جریان ماندن و پابرجا بودن تجارت تان بسیار اهمیت می یابد.
بهترین uptime ، آپتایم 100% است که وجود ندارد . یعنی امکان ندارد سروری آپت تایم 100% داشته باشد .معمولا آپتایم سرور های خوب بین 98 تا 99 بوده . استاندارد جهانی uptime هم 99 است .
سیستم آپتایمر به طوری طراحی شده است که هرگاه وب سایت شما از دسترس خارج شد شمارا از طریق ایمیل و پیامک در جریان قرار میدهد.

Uptimer.me


برچسب ها : , , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش