بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

سئو را بیاموزید

سئو را بیاموزید


سئو

سئو


چرا سئو (seo) ؟
چرا یک سایت به سئو نیاز دارد ؟
چرا یک سایت تا قبل از بهینه سازی (seo) سئو در موتور های دیده نمی شود ؟
سئو چگونه تاثیرگذار است ؟ سئو نیاز به چه ابزاری دارد ؟
سئو (seo)یک روند می باشد که چندین عامل دست به دست هم داده تا بتواند یک سایت در موتور های جستجوگر خود نمایی کند . آی تی سئو کلیه این عوامل را در کنار هم بخوبی قرار خواهد داد تا شما بهترین ها را داشته باشید . اگر شما از ترافیک پایین وب سایت خود رنج می برید ، اگر سایت شما در موتورهای جستجوگر نمایان نیست چاره شما آی تی سئو می باشد.آی تی سئو همه جوره شما را در روند سئو حمایت می نماید انجمن تخصصی سئو و ابزار های سئو همه برای کیفیت سایت شما و بهبود رتبه شما است .

با داشتن کد زیر می توانید از 20 درصد تخفیف ویژه سئو استفاده نمایید .
کد تخفیف : lHT15P
itseo.ir
اگر قصد دارید سئو را بیاموزید یک سری هم به انجمن آی تی سئو بزنید !
forum.itseo.ir
اگر قصد بررسی سایت خود را دارید از ابزار های آنالیز آی تی سئو استفاده کنید!
tools.itseo.ir


برچسب ها : , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش