بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

قطعی اینترنت و تاخیر در پشتیبانی

با سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز سامی هاست

در این چند روز اخیر با قطعی اینترنت سراسری شهرستان نقده مواجه بوده ایم که متاسفانه باعث تاخیر بسیار بالای در پشتیبانی سامی هاست شده بود.

از ساعت 17 روز شنبه الی ساعت 14 روز سه شنبه اینترنت کل شهرستان نقده قطع بوده است و متاسفانه نتوانستیم مشکلات مشتریان عزیز را حل کنیم.

بنده سامان محمودی مدیریت سامی هاست از تمامی مشتریان عزیز بدلیل تاخیر در پشتیبانی چند روزه پوزش میطلبم و به زودی به تمامی درخواست ها رسیدگی خواهد شد.


برچسب ها :


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش