بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

مدیریت و افزودن IP در دایرکت ادمین

مدیریت و افزودن IP در دایرکت ادمین

در حالت admin level روی گزینه IP Manegment کلیک نمایید.
در این قسمت می توانید IP جدید اضافه و یا IP های مجود را مدیریت نمایید.
Server این IP متغلق به مدیر است.
Owned این IP Address فقط متعلق به یک کاربر است.
Shared میتواند به بیش از یک کاربر اختصاص داده شود.
Free توسط هیچ کاربری استفاده نمیشود.

می توان از یک IP را انتخاب کرد و به یک Reseller اضافه کرد برای این کار reseller را انتخاب و روی گزینه Assign to کلیک می کنیم. ( برای اختصاص IP به user حتما باید ابتدا به Reseller (owner) اکانت مورد نظر لاگین کنید و از داخل Reseller روی گزینه modify account یوزر مربوط کلیک کنید)

در صورتی که می خواهید IP تنها به یک User اختصاص یابد باید ابتدا آن را به Reseller مربوط به User assign نماییم و سپس به صفحه modify User نمایید و از قسمت Set IP to تنظیمات را اعمال نماییم.


برچسب ها : , , , , , , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش