بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

معرفی الگوریتم گودال ماسه بازی گوگل

معرفی الگوریتم گودال ماسه بازی گوگل


الگوریتم گودال ماسه بازی گوگل

الگوریتم گودال ماسه بازی گوگل


معرفی الگوریتم گودال ماسه بازی گوگل

در واقع با توجه به عوارض گودال ماسه بازی به نظر می رسد این گودال یک فیلتر گوگل برای رتبه بندی است که در اوایل سال ۲۰۰۴ به الگوریتم گوگل اضافه شده است. فیلتر گودال ماسه بازی بر تمام وب سایت های جدیدی که پس از سال ۲۰۰۴ ایجاد شده اند تاثیر دارد. نتیجه خالص این مسئله این است که وب سایت های جدید قادر هستند برای رتبه بندی در کلمات کلیدی و عبارات کلیدی مختلف به رقابت با دیگران بپردازند اما با شرایطی خاص. حتی سایت های حاوی محتوای قوی و کاملا اصولی نیز از این فیلتر معاف نیستند.

دلایل ایجاد گودال ماسه بازی

هنگامی که گوگل در تلاش برای مبارزه با هرزنامه ها و خرید از سایت های معتبر بود ، رتبه بندی سایت های معتبر پایین تر از حد انتظار بود و هنگامی که سایت های شروع به درک عناصر اساسی الگوریتم رتبه بندی گوگل کردند ، اسپم ها به سرعت شروع به تحقق بخشیدن به اهداف هرزنامه ها کردند. سایت های اسپم به راحتی در رده های اول نتایج قرار میگرفتند و سایت های معتبر هرچقدر تلاش میکردند نمیتوانستند به رده های بالاتر دسترسی پیدا نمایند.

حتی سایت هایی که کاملا اصول بهینه سازی را رعایت میکردند هم اسیر این اسپم ها میشدند و در نتایج پشت سر آن ها قرار میگرفتند . به همین دلیل این گودال به وجود آمد تا جلوی این مسائل گرفته شود.

 

اثرات گزارش شده از گودال ماسه بازی

ممکن است سایت در ابتدای تاسیس در رتبه های خوبی قرار بگیرد اما پس از مدتی در این گودال دفن خواهد شد .
مدت زمانی که یک سایت در یک کلمه کلیدی اسیر گودال ماسه بازی است به نظر می رسد به رقابت سایرین در همان کلمه کلیدی ارتباط مستقیم دارد.

ممکن است سایت شما رتبه های خوبی در موتورهای جستجو دیگر (به عنوان مثال یاهو یا MSN) داشته باشد اما به هیچ وجه در گوگل یافت  نشود.

ممکن است در کلمات کلیدی ای که اهمیت کمتری دارند و یا غیر رقابتی هستند نتایج بسیار خوبی داشته باشید.

آیا ممکن است برای جلوگیری از گودال ماسه بازی کاری کرد؟

مواردی از وب سایت هایی که درگیر گودال ماسه بازی گوگل نشده اند وجود دارد . برای مثال یکی از وب سایت هایی که با گرفتن مقدار زیادی از لینک ها و پوشش در سایت های مورد اعتماد هرگز درگیر این گودال نشده است وب سایت اخبار بی بی سی است . در حال حاضر هرچه لینک های دریافتی شما ( بک لینک ) از سایت های معتبر بیشتر باشد شانس شما برای فرار از دست این گودال بیشتر است.

 

 

تاثیر طول عمر دامنه در سئو:

سن دامنه سایت شما از لحاظ الگوریتم گوگل اهمیت دارد و در رتبه بندی و نتایج جستجو تاثیر دارد . خوب این خیلی هم عجیب و غیر منطقی نیست ، در دنیای حقیقی هم ، فروشگاه ها و شرکت های قدیمی تر اعتبار بیشتری دارند و مردم به آنها اعتماد بیشتری میکنند . در این زمینه دو چیز برای گوگل اهمیت دارد

۱ ) زمان ثبت دومین شما

۲ ) زمان انقضای دومین

خوب این دو در درجات اولیه اهمیت هستند ، ولی نکات دیگری هم پس از آن  در رتبه سایت شما دخالت دارند .

مثلا” از زمان ثبت دومین تا زمانی که اطلاعات درآن قرار گرفته است

از زمان درج اطلاعات تا زمانی که گوگل آنرا ایندکس کرده است

دوره زمانی که دومین شما به روز رسانی میشود

آخرین باری که سایتتان به روز شده است  و نکاتی اینچنینی …

معمولا” وقتی دومینی ثبت میشود ، حتی اگر گوگل آنرا ایندکس کند ، باز تا مدتها ، حدود سه یا چهار ماه ، در نتایج جستجوها نمایش نمیدهد . دلیل آن سایتهای اسپم ، تبلیغاتی ، مقطعی ، فصلی و یا سایتهای اینچنین هستند که مدت کوتاهی می آیند و شلوغ میکنند و میروند … اصطلاحا” گوگل به آنها ، سایتهایی میگوید که مشغول گودال ماسه بازی هستند !

خوب اگر دومینی دارید که سن و سالی ازش میگذرد و در اینترنت از ریش سفیدها محسوب میگردد که حسابی قدرش را بدانید و مواظبش باشید ، اگر هم یکی دوسال است که ثبتش کرده اید ، باز هم بد نیست ، دیگر زمان ماسه بازیش تمام شده است ، با طراحی سایت خوب و سئوسازی آن ، و با تمدید دومین برای سالهای بیشتر به ارزش آن اضافه کنید . به هر دلیلی میخواهید دومینی جدید ثبت کنید و حرفه ای جدید راه اندازی کنید ، با رعایت این نکات میتوانید کمی اوضاع را بهبود ببخشید :

۱ – دومین خود را در بیشترین زمان ممکن اجاره کنید ، معمولا” میتوانید از سه سال ، پنج سال و حتی ده سال استفاده کنید .

۲ – در زمان ثبت دومین ، عجله کنید ، منتظر تکمیل شدن طراحی سایت و رفع ایرادهای احتمالی و تسویه حساب با طراح سایت و شنبه ای که میاد نباشید . به محض آنکه اسمش از نظرتان قطعی شد نسبت به ثبت آن اقدام کنید .

۳ – اگر ممکن و به صرفه بود میتوانید از دومین های ثبت شده خریداری کنید . اندکی مبلغ بیشتر خیلی در این تجارت مهم نیست . توجه داشته باشید که یک نام دامنه که یکسال پیش ثبت شده و رنکینگ آن صفر است ، هرگز با دامنه ای که الان ثبت میشود و رنکینگش صفر است برابر نیست . البته در خرید دامنه های ثبت شده سوابق آنرا حتما” بررسی کنید

۴ – تلاش کنید بک لینک های مناسب بگیرید . حضور در شبکه های اجتماعی را از دست ندهید و کمی برای تبلیغات پرداخت پول به ازای کلیک هزینه کنید . مخصوصا” در گوگل و فیس بوک اینکار اهمیت زیادی دارد هرچند که در سایتهای بیشمار دیگر هم بی تاثیر نیست .

درست است که سن دومین شما در الگوریتم گوگل وزن خیلی بالایی ندارد و تنها یکی از عوامل کسب امتیاز است ولی در هر حال حائز اهمیت است و در رقابتهای تنگاتنگ میتواند کفه ترازو را به نفع شما برگرداند . هر کاری ازدستتان بر میاید انجام دهید تا گوگل را متقاعد کنید که سایت شما رشد کرده ، به بزرگسالان پیوسته ، افکار بزرگی دارد و دیگر دوره بازی در گودال ماسه برای آن گذشته است .

 

نحوه بدست آوردن طول عمر دامنه :

برای اطلاع از طول عمر وب سایت خود می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://www.seomastering.com/domain-age-checker.php


الگوریتم گودال ماسه بازی گوگل

الگوریتم گودال ماسه بازی گوگلدر صفحه باز شده در قسمت ۱ حداکثر نام ۱۰ دامنه را می توانید وارد کنید و پس از وارد کردن حروف کپچا بر روی” Continue ” کلیک کنید. که جدولی به شکل زیر نمایش می یابد که در ان طول عمر دامنه مورد نظر را نشان می دهد:

الگوریتم گودال ماسه بازی گوگل

الگوریتم گودال ماسه بازی گوگلبرچسب ها : , , , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش