بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

معرفی کلودفلر Cloudflare و مزایای آن

معرفی کلودفلر Cloudflare و مزایای آن

 CloudFlare خدمات امنیت سایبری را برای سرویس‌های ابری ارائه می‌دهد و در سال‌های اخیر با سرعت بسیار بالایی رشد کرده است. در ۳ سال اخیر این کمپانی به‌طور متوسط ۴۵۰ درصد در هر سال رشد کرده و هم‌اکنون نیز روزانه ۵٫۰۰۰ مشتری جدید به لیست مشتریان این کمپانی اضافه می‌شود.

 


معرفی کلودفلر Cloudflare و مزایای آن

معرفی کلودفلر Cloudflare و مزایای آن


 تعریف Cloudflare

Cloudflare در واقع یک سیستم بزرگ و جهانی رایانش ابری است که از صدها و شاید هزاران مشترک در سراسر دنیا تشکیل شده است . البته این نفرات به اطلاعات و سایتهای یکدیگر دسترسی ندارند و تنها Cloudflare منابعی را در اختیار آنها قرار می دهد . وقتی شما عضوی از این جامعه مجازی باشید ؛ اطلاعات بین شما به گردش در خواهد آمد و این تعامل موجب بهبود وضعیت و سرعت بود سایت شما خواهد شد . Cloudflare ادعا می کند چند سرور اختصاصی در برخی نقاط جهان دارد که از آنها برای Cache برخی اطلاعات شما استفاده می کند.

همچنین به دلیل تغییر DNS سایت شما ؛ امکان پیدا کردن محل سرور برای هکر های محترم قدری سخت خواهد شد و این امر موجب افزایش امنیت شما می گردد . البته تمهدیدات نرم افزاری بیشتری برای ارتقای سطح ایمنی سایت شما در  Cloudflare اندیشیده شده است که هرکدام بسیار کارآمد می نماید .

Cloudflare چطور کار می کند ؟

Cloudflare در واقع یک سیستم بزرگ و جهانی یارانش ابری است که از صدها و شاید هزاران مشترک در سراسر دنیا تشکیل شده است . البته این نفرات به اطلاعات و سایتهای یکدیگر دسترسی ندارند و تنها Cloudflare منابعی را در اختیار آنها قرار می دهد . وقتی شما عضوی از این جامعه مجازی باشید ؛ اطلاعات بین شما به گردش در خواهد آمد و این تعامل موجب بهبود وضعیت و سرعت بود سایت شما خواهد شد . Cloudflare ادعا می کند چند سرور اختصاصی در برخی نقاط جهان دارد که از آنها برای Cache برخی اطلاعات شما استفاده می کند.

همچنین به دلیل تغییر DNS سایت شما ؛ امکان پیدا کردن محل سرور برای هکر های محترم قدری سخت خواهد شد و این امر موجب افزایش امنیت شما می گردد . البته تمهدیدات نرم افزاری بیشتری برای ارتقای سطح ایمنی سایت شما در  Cloudflare اندیشیده شده است که هرکدام بسیار کارآمد می نماید .

 

مزایای Cloudflare به زبان ساده :

۱- رایگان است

بله ؛ Cloudflare امکان استفاده رایگان را نیز فراهم کرده است . البته اگر بخواهید از امکانات بیشتری بهره مند شوید ؛ می بایست ماهانه ۲۰ دلار پرداخت کنید تا از حداکثر پتانسیل آن بهره مند شوید .

۲- آسان  است

برای استفاده از Cloudflare نه به سخت افزاری خاصی نیاز دارید و نه مجبورید کدی را به سایت خود اضافه کنید. تنها کافیست ظرف کمتر از ۵ دقیقه دامین خود را در سیستم ثبت کرده و پس از اعمال تنظیمات اولیه (که به نظرم حالت پیش فرض بسیار مناسب است) DNS های دامینتان را تغییر دهید .

۳- سریع است

همانطور که عنوان شد ؛ کل فرایند به کارگیری این سیستم کمتر از ۵ دقیقه زمان نیاز دارد و از همان ابتدای کار می توانید تاثیرات آنرا برروی سایت خود مشاهده کنید !

علاوه بر همه اینها ؛ Cloudflare یک سیستم آمارگیر نیمه حرفه ای نیز به شما ارائه می کند که می توانید آمار و کیفیت بازدیدکنندگان ؛ crawlers ها و… را مشاهده و رهگیری کنید .


برچسب ها : , , , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش