بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

نمایندگی هاست چگونه کار می کند و چه اختیاراتی دارد

نمایندگی هاست


نمایندگی هاست

نمایندگی هاست


زمانی که شرکتی موفق به اخذ نمایندگی هاست می شود طبق قرارداد می تواند خدمات و سرویس های مربوط به آن هاست نظیر ثبت دامنه، سرویسهای هاستینگ، ایمیل، اف تی پی و سرور اختصاصی یا مجازی را به مشتریان خود ارائه دهد.
شرکتی که نمایندگی را اعطا می کند، مبلغی تخفیف طبق تعرفه های خود برای آن نمایندگی تخصیص می دهد که در واقع سود نمایندگی از همین قسمت است.
هر چه شرکتی که نمایندگی را واگذار می کند معروف تر و خوشنام تر باشد امکان فروش سرویس های آن ساده تر و بیشتر خواهد بود. همچنین نحوه ارائه خدمات از سوی نمایندگیها ، تاثیر بسیاری در نوع شناخت مردم از شرکت اصلی دارد بنابراین اغلب شرکتهای موفق به سابقه کاری خوب و اعتبار کسی که نمایندگی را اخذ می کند اهمیت می دهند.


برچسب ها : , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش