بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

چرا Email Forwarding غیر فعال است

سلام
به چه روشی ارسال ایمیل انجام می شود
PHP یا SMTP ?
چه تعداد ارسال در طول روز دارید ؟
Email Forwarding یا ارجاع ایمیل های دریافت شده از سرور به سرویس دهنده دیگر ایمیل ( غالبا سرویس دهندگان بزرگ مانند Gmail و Hotmail ) به دلیل اینکه IP سرور را در سرورهای مقصد به دلیل داد میکند ( به دلیل تعداد زیاد ارسال از سرور به سروریس دهنده ها در لیست سیاه قرار میدهد و باعث میشود کلا ایمیل های ارسالی از سرور به Inbox نرسد در تمام سرویس دهندگان مطرح که کیفیت سرویس برای آنها مهم است از جمله سامی هاست غیر فعال است .

برای داشتن ایمیل های یک اکانت میزبانی در Inbox خود اگر از تلفن های همراه و یا رایانه خاص استفاده می کنید پیشنهاد می شود از برنامه Mail Client ( در ویندزو غالبا Outlook و در اندروید و یا iOS برنامه پیش فرض ایمیل ) با SMTP یا IMAP که ایمیل های شما را بلافاصله نمایش میدهد استفاده کنید و یا اگر تمایل دارید ایمیل ها را در Inbox اکانت سایتهای رایگان مانند Gmail داشته باشید باید روند معکوس دریافت ایمیل ها از میل سرور توسط آن سرویس بجای ارسال ایمیل ها به آن سرویس را استفاده کنید.
به عنوان مثال Gmail امکانی دارد که اطلاعات اکانت SMTP را از شما دریافت کرده و به محض دریافت ایمیلی مانند یک Mail Client دانلود و در همان Inbox جیمیل به شما نمایش میدهد .
این کار علاوه بر اینکه دامنه شما را به عنوان اسپمر در لیست سیاه سروی سدهندگان قرار نمی دهد تضمین کننده دریافت همه ایمیل ها و استفاده از امکانات بهبود یافته این سرویس ها مانند AntiSpam قدرتمند تر نیست می باشد.


برچسب ها : , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش