بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

IOPS یا Input/Output Operation Per Second چیست

IOPS یا Input/Output Operation Per Second چیست

IOPS

IOPS


زمانی که صحبت از خریداری تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات اعمل از SAN یا NAS می شود همیشه صحبت از ملاکی به نام IOPS که Eye-Ops تلفظ می شود ، است. اما براستی IOPS چیست و چه مفهومی را در بردارد ؟ IOPS همانطور که عنوان کردیم مخفف کلمه های Input Output Operations Per Second است و در واقع یک واحد استاندارد اندازه گیزی حداکثر میزان Read و Write بر روی تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات است. برای مثال زمانیکه شما قرار است برای یک مجموعه دستگاه SAN Storage تهیه کنید بایستی خروجی IOPS هارد دیسک های سرورهای فیزیکی و یا مجازی مجموعه را محاسبه کنید و بر اساس ملاک IOPS می توانید SAN Storage مناسب را به عنوان راهکار ارائه کنید. هر چقدر میزان IOPS یک سیستم بالاتر باشد به تجهیزات ذخیره سازی پیشرفته تر و گرانقیمت تری نیاز است . IOPS از روش های متنوعی قابل محاسبه است از جمله در سیستم عامل ویندوز شما می توانید از ابزار Resource Monitory یا Performance Monitor خود ویندوز استفاده کنید و یا اینکه از ابزار Open Source ای به نام IOmeter استفاده کنید. با استفاده از پارامتر IOPS و همچنین تاخیر یا latency در شبکه ، یک مدیر شکه می تواند تعیین کند که چه مقدار در شبکه خودش Load ترافیکی خواهد داشت و کارایی سیستم خودش در حال و آینده را می تواند پیشیبینی کند.


برچسب ها : , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش