بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

last seen recently

last seen recently


last seen recently

last seen recently


بحثی بود در خصوص last seen recently . که عموما همه ی کاربران تلگرام آن را فعال کردند.
بی پرده باید گفت که عموما این را فعال کردند که پوششی باشد تا آنلاین بودنشان دیده نشود.و یا اخرین وضعیت انلاین بودنشان دیده نشود ! در صورتی عموما مدعی وفاداری هستند. !
حالا یک عده ایی هم مدعی هستند که ما اگر هستیم برای اخبار و گروه های خبری است !نکته جالب این است که اگر چنین گروهی در اکثریت باشد در نتیجه جامعه ما باید خیلی باسواد و برابر کشوری چون آلمان باشند که از نرم افزار درست استفاده میکنند. در نتیجه هستند کسانی که عضو گروه های خبری هستند ولی در اقلیت! و عضویت در گروها نیاز به فعال کردن وضعیت نامری نیست!
نقطه مقابل تلگرام که سِکرت چت و وضعیت نامرئی دارد. و برنامه ایی است مناسب برای داشتن چند مخاطب و چت همزمانی ،بدون ایجاد اختلال و سوتی دادن.! نرم افزار imo نقطه عکس آن است . یعنی وقتی انلاین باشی وضعیت سبز را نشان میدهد و از همه مهمتر زمانی است که در حال نوشتن هستی و متن کامل نشده ،، آن را برای طرف مقابل نشان میدهد!! خوب این ریسک خطا کردن یا بهتر بگیم سوتی دادن رو بالا میبره و در کنارش اگر طرف صادق باشد صداقت آن را نشان میدهد . از این رو این نرم افزار به دلیل ایجاد اعتماد و نشان دادن صداقت در رابطه ،از طرفدارای کمتری در بین جوانان است. و خیلی کم از آن استفاده میکنند.
بنظرمن گول زدن خودمان، خیلی برای مان عادی و جا افتاده شده!و این مزید برعلت است که بیشتر از نرم افزار هایی پوششی استفاده میکنیم.

نظر شما چیست


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش