بازیابی رمز عبور عضویت

پشتیبانی باتجربه و سریع

متخصصین با تجربه سامی هاست با بیش از ۸ سال تجربه در زمینه میزبانی وب و خدمات هاستینگ ، با کمال افتخار شما را یاری می نمایند، تمامی تلاش تیم پشتیبانی سامی هاست ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی می باشد.

بیشتر
پشتیبانی

امنیت سرور و سایت

از آنجا که امنیت یکی از مهمترین و باالویت ترین مباحث در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، سامی هاست تمام تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید تا با خرید هاست و سرور امن ،پشتوانه فکری راحتی برای امنیت سایت خود داشته باشید.

بیشتر
امنیت

بکاپ گیری منظم

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است ، لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی سامی هاست یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه بکاپ گیری می شوند.

بیشتر
بک آپ گیری

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ قدرتمند سامی هاست به صورت مداوم و ۲۴ ساعته از طریق منابع انسانی و نرم افزارهای پیشرفته مانیتورینگ نظیر NaGius تحت نظر می باشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

بیشتر
مانیتورینگ
تعرفه دامنه
.com
35000
.net
38000
.org
36000
.ir
5000

ping چیست

 

در شبکه کامپیوتر پینگ (Ping) روش خاص و ویزه ای برای ارسال پیام ها از کامپیوتر یا سیستمی به سیستم دیگر است.اما دقیقا Ping Test چیست و چگونه کار می کند؟
زمانی که شما ازمون پینگ را انجام می دهید نتیجه هر چه که باشد تعیین کننده ی وصل بودن ارتباط شما با کامپیوتر دیگری در شبکه است.اگر شبکه ارتباطی به درستی ایجاد شده باشد، Ping test زمان تاخیر یا همان (technical term for delay) بین ۲ کامپیوتر را نیز تعیین می کند.شما می توانید از Ping test برای عیب زدایی از مشکلات اتصال به شبکه خانگی استفاده نمایید.Ping test به طور معمول برای اندازه گیری میزان تاخیر در سرور های اینترنتی برای مثال سرور های بازی یا گیم استفاده می شود.
ویندوزهای مایروسافت همگی نرم افزار Ping test را دارا می باشند. تنها کافیست  بر روی گزینه ی Start بروید و Command) CMD)  را در قسمت Search جست و جو نمایید.با باز کردن CMD صفحه ی سیاهی برای شما نمایش داده خواهد شد.حال کلمه ی Ping را تایپ کنید و بر روی کلید Space کلیک کنید سپس دامنه ی خود و یا ادرس IP را وارد نمایید.نتیجه ی این تست تایید اتصال موفق شما است به همراه تعدادی شماره که نشان دهنده ی میزان تاخیر در میلی ثانیه است.
زمانی که شما دستور پینگ را صادر می کنید پک پکیج به سروری که دامنه شما بر روی ان قرار دارد ارسال می شود و برمی گردد.کاری که پینگ در این حین انجام می دهد محاسبه ی زمان رفت و برگشت و تاخیر ان است .این ازمایش ۴ بار تکرار می شود و میانگین ان در پایان نمایش داده می شود.به عددی که در پایان نمایش داده می شود Ping Time گفته می شود.کم یا زیاد بودن این عدد به عوامل مختلفی از جمله کیفیت و سرعت اتصال شما به شبکه بستگی دارد، به همین دلیل به طور دقیق نمی توان معلوم کرد که چه Ping time خوب و کدام ضعیف است.اما به صورت کلی پینگ تایم کمتر از ۵۰ میلی ثانیه بسیار عالی است.بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلی ثانیه خوب محسوب می شود و از ۱۵۰ به بالا معمولی به شمار می اید.برای مثال پینگ تایم ۲۰۰ میلی ثانیه رقم ضعیفی نیست برای یک سایت معمولی اما مثلا در سرور های بازی این پینگ تایم باعث تاخیر و به اصطلاح LAG خواهد شد.
پس نتیجه ای که در پایان می توان گرفت این است  که هر سروری پینگ تایم متفاوتی دارد و خوب یا بد بودن Ping Time به فعالیتی که قصد انجامش را در زمان انلاین بودن دارید باز می گردد.
با دانشنامه های samihost.com همراه باشید …

برچسب ها :


طراحی و برنامه نویسی : پنگاش